Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Chocz - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy Rozdrażew

Rozdrażew(Chocz + 31 km)

999 000 zł2 062 m² 484,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż zakład szwalniczy przestronny i nowoczesny obiekt w świetnej lokalizacji. Nieruchomość obejmuje dużą halę produkcyjną, która została zaprojektowana z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Fabryczna

Września(Chocz + 44 km)

2 500 000 zł700 m² 3 571 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:-

Nie pobieramy prowizji od kupujących I najemców! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż Kamienicę (budynek wolnostojący) położoną w samym Centrum Wrześni vis a vis.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł39 m² 3 589,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:82 m²

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkiem handlowo-usługowym. Miejsce z potencjałem na biuro, obiekt handlowy, punkt usługowy itp. Lokalizacja: konin, ob. Przydziałki ul. Nadrzeczna bliska.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł206 m² 1 699,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:614 m²

Oferujemy na sprzedaż budynek handlowo usługowy o powierzchni około 206 m2 położony w miejscowości Łężyn, ul. Ślesińska, gm. Konin, pow. koniński. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Ostrowite

Ostrowite(Chocz + 47 km)

1 650 000 zł220 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:3 933 m²

Na sprzedaż obiekt wypoczynkowy Orzechówka , położony w malowniczej okolicy lasów i Jeziora Powidzkiego, w odległości ok. 1 km od Plaży Anastazewo, zlokalizowany w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Budy

Budy(Chocz + 27 km)

2 000 000 zł2 035,77 m² 982,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 035 m²

Wyobraź sobie miejsce, w którym dzień zaczyna się ciszą pól, zapachem świeżego powietrza i przestrzenią, która naprawdę należy do Ciebie. Właśnie tak wygląda codzienność na.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Genowefa

Genowefa(Chocz + 45 km)

1 200 000 zł475 m² 2 526,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 668 m²

Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny zlokalizowany przy drodze krajowej nr 92. Lokalizacja: genowefa, gm. Krzymów nieruchomość zlokalizowana w bliskiej lokalizacji drogi krajowej nr 92 (trasa.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Września